NAŠE ZKUŠENOST

Produkujeme rockovou a popovou, převážně jen autorskou muziku. Od nápadu, napsání, zaranžování, přes nahrání, mixování až po finální produkci. Ale především jsme aktivní muzikanti, co prošli více kapel a projektů, takže jak doufáme, muzikantům rozumíme :-)

Spojuje nás hudba. Spojuje nás zájem skládat, aranžovat, vytvářet nové skladby. Baví nás objevovat nové možnosti, které se díky technologiím tolik za posledních roky posunuly. Vždycky jsme měli sen: být nezávislí, jít vlastní cestou a přivádět v život vše, co si vymyslíme. Vlastní studio se stalo pro nás přirozeným cílem, kterého jsme chtěli dosáhnout. Muzika má tisíce podob. A tak jednu z těch podob, tu naší, prezentujeme na tomto webu.

Veškeré skladby, které prezentujeme na našich stránkách v sekci "SLYŠTE", jsou nahrány, zaranžovány a zprodukovány výhradně v našem studiu. Většinu písní jsme složili my, příp. jsme se na nich autorsky spolupodíleli. Některé ale napsali naši, současní či minulí, šikovní kolegové - muzikanti. Proto také, v zájmu ochrany autorských práv, není možné písně stahovat.