Jiří Cowley Bodi

Mistr basové kytary a velký kamarád. Hraje i na jiné nástroje, ale je i úžasný výtvarník. Hrál s mnoha kapelami - Faraon, Soho, Plexis, Harley atd. Ve studiu je s ním radost pracovat. Jeho muzikantské zkušenosti jsou sakra znát.

Michal Vilímovský

Velmi nadaný autor hudby a zpěvák. Nyní ale řídí kliniku v centru Prahy, tudíž mu na muziku nezbývá tolik času.

Pettra

Výborná zpěvačka,autorka hudby i textů. A na druhé straně i magistra, majitelka kadeřnického a kosmetického salonu, svého času obchodní ředitelka TV Óčko, majitelka hostesingové agentury atd... Spolupráce s Pettrou nás velmi obohacuje a... více ve speciálně připravovaném blogu.

Tomáš Hurych

Výborný basista, jeden z nejzásadnějších kolegů, se kterým rádi a trvale spolupracujeme. Ctí ho přesnost,což je nejdůležitější předpoklad u rytmiky. Pohodový a chytrý chlapík s jasným a konstatním názorem. 

Michal Kuška

Rockový zpěvák a velký kamarád z Plzně. Výborný muzikant,skladatel a textař. Kromě toho,že si s ním skvěle lidsky rozumíme, tak je to asi nejznámější táta na mateřské alias... Táta jinak.

DANIEL ŠKRÁŠEK

Velký kamarád, výtečný klávesák,mistr zvuku a dlouholetý člen kapely Argema. Nyní kapelník skupiny Terezy Kerndlové a také i šéf studia WhiteChicken. Kromě spolupráce na muzice se s ním vždy pobavíme a zasmějeme.  

Vladimír Kašpar

Originální básník, textař a muzikant. Spolupracujeme s ním přes 20 let. A také je to znamenitý kuchař. 

Pepa “Rishi” Šindelář

Pravý bluesrockový kytarista, který s námi hrál spoustu let v kapele Soho a i nyní stále spolupracujeme. Také však šaman indiánského kmene Černonožců. 

Pavel Konopík

Bubeník a náš dlouholetý kamarád, se kterým jsme hráli v kapelách mnoho let. Nyní se věnuje s nemalým úspěchem rocknrollu. Expert přes UV záření.

 

Petr Hejna

Kytarista od pána boha, jinak zvaný český Hendrix, takže od jazzu,swingu,blues,rock až kdo ví kam. Svého času provozoval v Praze hudební kluby, kde to opravdu žilo.

Martin Hyánek

Judista, profesor a houslista v jedné osobě. Naprosto pohodový chlapík, se kterým je radost se vidět i zahrát si.

Zdeněk Pospíšil

Skvělý bubeník s velkou zkušeností z předních a známých kapel. Spoluhráč topových kytaristů např.Petra Roškaňuka, Standy Jelínka apod. Umí hrát před dobou i za dobou...jak je libo. A opravdu neskutečně mu to šlape. 

Renata Grimmová

Ne(od)dělitelná součást naší dechové sekce a členka J.J. BigBandu. Sympatická a bravurní hráčka na trombon. A pozoun :-). A polyglot ...

Ivan Malík

Výborný muzikant, kamarád a náš guru přes Apple, Mac a DAW Logic Pro.