Hudbou se bavíme …. bavte se s námi :-)

Jsme dva (Tomáš a Kivi) a každý je jiný. A známe se už strašně, ale opravdu strašně dlouho… jeden s kytarou, druhý s piánem. Jeden pragmatik a pak snílek, druhý snílek a pak pragmatik. Zkrátka TWO SENSE. 

Muzika je náš velký koníček a nutno podotknout, že nezištný. Na tomto webu chceme prezentovat nejen naše písně, ale i to, jak muziku a vše kolem ní vnímáme, co nám přináší, koho díky muzice potkáváme atd atd atd...  ale hlavně - hudbou se bavíme. A o to jde především.

NAŠE VYBAVENÍ

MAC (Apple)

Pracujeme výhradně na platformě Apple, takže počítače Mac. Jako DAW software používáme Logic Pro X, převodníky a zvukové karty Apogee, hlavními monitory jsou ADAM S2X. Snad kromě bicích jsme schopní nahrát téměř všechno. A samozřejmě u nás najdete plno kytar, kláves, perkusí a dalších nástrojů.  

čtěte dále

NA ČEM POSLOUCHÁME

Během nahrávání, editace hudby, mixování, tak pro finální poslech používáme kvalitní nearfield monitory, tedy reproduktory pro blízký poslech. Jedná se aktivní monitory (s integrovaným zesilovačem). Náš "audio monitorovací proces", který pravidelně střídáme, vypadá takto:

čtěte dále