NÁLADA PŘI NATÁČENÍ

by two sense
on 02 březen 2018

Asi každý si dovede představit, že stresy, tlak, blbá nálada  asi pohodovou nahrávku neudělají. Navíc když nahráváte po večerech, kdy jste přece jenom po celém dnu utahaní z práce, z rodiny :-)  tak co nám osobně funguje nejvíc? Pohoda, klid, smích, emoce, přestávky.  Pohody docilujeme tím, že se zkrátka asi těšíme a víme, že si to můžeme

většinou zopakovat. Když se nám to zkrátka nedaří nabrat, tak jdeme ven, projít se, pokecat na terasu, pohrát si s dětmi, zahrát si fotbálek nebo nově curling, dát si kafe. Párkrát jsme si byli i zaběhat. Takže no stress.  Děláme si často legraci, takže je občas ve studiu slyšet huronský smích. Hodně když finálně upravujeme texty. Emoce: moc rád si hraji s barvami, Jsem na to ulítlý, mám všude v baráku barevné Hue Philips LED žárovky. Takže chceme-li bar, intimno, hodně barvy ztlumím, dám tam červenou, chceme-li něco rychlejšího, dám tam modrou, bílou, fialovou. Akorát Kivi má nejradši úplně rozsvíceno a já jsem naopak spíš světloplachý :-).  

Kivi: já jsem se snažil nějak tu záležitost se světlem rozklíčovat a zjistil jsem, že když pracuji sám, tak také jsem pro přítmí...ale když děláme ve víc lidech, tak mám raději dost světla. A tuším, že to bude nějaká diagnóza...nechci vědět jaká :-) :-)