27 duben

Greg Wells Centric - plugina co dělá opravdu zázraky? Je to plugina vytvořená ve spolupráci s mistrem zvuku a producentem Gregem Wellsem. Je to taková kombinace EQ, komprese a zkreslení, s reverbem a delayem a to celé v záhadném algoritmu, který pak zajímavě vytahuje a jakoby naleští zvuk v mixu. Nejdřív jsme si pročetli na webu recenze a poslechli zvuky. Domácí zvukaři jí víceméně hodně chválí...

čtěte dále
19 prosinec

Dostalo se mi do rukou CD kapely SABRAGE "Sbírka motýlů". Frontmana kapely Juliana Záhorovského asi není potřeba představovat, tak se s dovolením zaměřím rovnou na skladby a trošku víc z pohledu muzikanta. Jinak jsem rád, že je to autorské CD, na kterém je 11 skladeb. Tak se pojďme podívat jednotlivým peckám pod kapotu :-) 

čtěte dále
20 listopad

Myslím, že napsat pár řádek o kapele CRAZY DOGS není povinnost, přestože v kapele hraje plno našich velkých přátel, příp.dřívějších spoluhráčů, ale je to zejména z důvodu, že jim to hraje fakt sakra dobře!!! Rocknroll v jejich podání zní přesně tak, jak má. Neskutečně dobově zvukově, stačí zavřít oči a jste jak v nějakém klubu v 50. letech.

čtěte dále