24 listopad
Posted by two sense

Slávek Janda...kytarista, skladatel, zpěvák a producent známý především jako leader skupiny Abraxas (dále taky např.kapel Panta Rhei či Yandim Band...) A taky velmi fajn chlapík, se kterým je radost se setkat a pokecat....a takto vznikl i tento rozhovor. Původně na hodinku, ale protáhlo se to na 2,5 hodiny úžasné debaty mezi Slávkem a Kivim.

čtěte dále
29 červen
Posted by two sense

S velkou radostí uveřejňujeme tento super rozhovor s váženým členem našeho týmu a velkým kamarádem Danielem Škráškem. Na začátek ho mírně představíme - hudební producent a majitel nahrávacího studia Whitechicken. Hhudbou se začal zabývat již v počátku minulého století. Ke konci 20tého století působil jako klávesista v poprockové sk. Argema, v současnosti je hlavní postavou v doprovodné kapele zpěvačky Terezy Kerndlové.

čtěte dále
28 únor
Posted by two sense

První kytara byla tátova španělka, klasická  česká Cremona. Na ní jsem začal v 15-ti dávat takový ty první songy jako Stánky... Pověste ho vejš... a na chmelu jsem od starších objevil kouzlo barré stylu. Ani ne za rok jsem si pořídil první elektriku, kterou se stala kytara typu Fender Telecaster a to “Iris” od Jolany. To už jsem byl v druháku na průmyslovce a začal se spolužákem...

čtěte dále