NAŠE MEXIKO

by two sense
on 02 leden 2019

Muzikanti tráví hodně času s nástrojem, s kolegy ve zkušebně či na cestách, na podiu, ve studiu... Avšak kromě těchto míst, protkaných veskrze hudebními tématy, jsou i jiná, neméně důežitá místa. Místa, kde se v klidu dá sednout, vypnout a pokecat...kde nikdo nikoho prakticky neruší, zkrátka nezávislé místo, kde se dá dobře pobejt a vše v klidu probrat. Tím "naším místem" je

 výborná mexická restaurace EL PUEBLO MEXICANA STEAK HOUSE v Praze v ulici Ve Smečkách. Objevil jsem jí přes skvělé mexické talíře na jednom e-shopu a z toho talíře jsme pak doma žili celý víkend :-). Chodíme tam s Kivim už řadu let a opravdu tady skvěle vaří. Umí jak chutné mexické speciality, tak klasickou kuchyni. Ale hlavně je tady velmi přátelský tým...od pana majitele až po fajn kolegy číšníky a sympatické číšnice. Mají nás rádi a vždy najdeme svoje místo v dolní části restaurace a můžeme bez vyrušování v klidu pokecat o všem ... ať už se to týká muziky, soukromí či práce. Často zda padala zásadní rozhodnutí nejen kolem muziky, nahrávání, ale taky investování... a nebo že spustíme tento web. Často se tu setkáváme se svými kolegy-muzikanty. No a nedávno jsem do Mexika vzal i kolegy z práce. Byli nadšeni ! Zkrátka je super mít "své místo". A jsme rádi, že máme tak blízko do Mexika. :-)

Kivi doplňuje: Musím 100% potvrdit, že El Pueblo je super místo. Z bytu jsem tam do 20-ti minut, takže si návštěvu ani neplánuju...vezmu sandál, kamizolu, sčísnu ofinu a... jsem tam :-) A k té skvělé mexické kuchyni malý dodatek... nedávno jsem si tady dal jahodové knedlíky a byly nejlepší, co jsem kdy jedl :-) Jo a těch zásadních rozhodnutí, o kterých se Tomáš zmiňuje, tak těch tady padlo opravdu dost. A trochu teď nyní nevím - my teď El Pueblo vychválíme a začnou tam chodit davy a my už si pak nesedneme :-)